Elmalık Yolu Koca Dereler Sok. No:7 Kazımıye YALOVA
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
how to write an essay draft freeessaywriter.org how to write a cv high school students
writing an essay in english grammar https://www.paperhelp.nyc/ how to write a cover letter in english

Aragon Tohum olarak,özellikle sebze tohumları konusunda çiftçilerimizin verim,kalite ve teknoloji noktasında en yeni çeşitlere ve teknolojilere ulaşmasını hedeflemekteyiz.
Şirketimiz,ilk olarak Göker Tarımsal Etk. Danş. San. Ve Tic. A.Ş. olarak 1994 yılında Antalya da tarımsal konulara ve karşılaşılan problemlere bilimsel tavsiyeler vermek üzere danışmanlık şirketi olarak kurulmuştur.(1995 yılında Marmara bölgesinde tohum ve bitki besleme ürünleri konusunda pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.Yine aynı yıl sebze ve dış mekan süs bitkileri üzerine üretim tesisleri kurulmuştur.1998 yılında şirket merkezi Yalova ya taşınarak faaliyet alanına Trakya,Marmara ve Karadeniz bölgelerini dahil etmiştir.2000 yılının başlarında faaliyet alanına zirai ilaç üretimini de katarak tüm Türkiyede teşkilatlanmıştır.Daha uzman ve profesyonel hizmet vermek amacıyla ilaç,gübre,tohum ve bitkisel üretim bölümleri ayrı şirketler haline getirilerek 2013 yılında tohum bölümü Aragon Tarım Tohum A.Ş.kurularak faaliyete başlamıştır.
Bu tarihten itibaren müşteri beklenti ve gereksinimlerine en hızlı ve doğru şekilde cevap vermeyi, teknik ve eğitimli ekibimizle sürekli gelişerek sektörümüzde lider olmayı amaçlamaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: